Navždy šťastni? - 9. Je ještě něco vůbec NORMÁLNÍ?

2. července 2009 v 7:20

"Alice?"
Co ta tu znovu dělá?
"Ano to jsem opět já!" povzdechla si " Nevím co se to s Edwardem děje, ale od té doby, co jste odešly, a to není zas až tak dlouhá doba, je to sním prostě k nevydržení. On se netrápí, nezuří, nekomunikuje! On prostě nedělá vůbec nic!.... Když jsem mu o tom, co se tu děje pověděla, tak jen mdle pokrčil rameny!"


Ze začátku byly pěkně nasupená, ale teď se jakoby dívala přez nás všechny s kajícným pohledem.
"Bello tohle už není normální. Prosím tě za něj a za nás všechny. Vrať se... Ty víš, že knám patříš"
Věděla jsem to lépe než cokoliv jiného, ale nemohla jsem. Potřebovala jsem to slyšet od něj!
"Prosím Alice, nedělej mi to ještě těšší. Já nemůžu a nechci."
Tohle se jí moc nezamlouvalo, všechen její klid byl rázem pryč a já ucítila jak mi pevně sevřela zápěstí. Táhla mě směrem ke stolu kde seděl Charlie s Nessie. Nessie!
"Alice přestaň!"
Už jsem to pochopila. Když se nevrátíme po dobrém tak nás tam doleče třeba v zubech násilím. Alice je celkem mírumilovná dokud se nejedná o její rodinu. Je na tom stejně jako většina úpírů. Crání se navzájem za každou cenu.
Po chvilce jsem se jí vytrhla a zaujala obranný postoj před Nessie. Chudinka moje malá. Nelíbilo se jí, že se chceme s tetičkou prát. Jacob už stál vedle mě a silně se mu třásly ruce. Věděla jsem, že se každou chvíli promění a nevím jestli by Charlie znovu ten pohled ustál. Dost stačilo, že už teď seděl u stolu ve ztuhlé póze.
V ruce křečovitě svíral vidličku s nabodnutým soustem vajíček. Jediné pohyblivé věci na jeho těle byly zorničky, které sledovaly pomalu ustupující rozzuřenou Alici.
Došla pomalu pozadu ke dveřím a neustále těkala očima mezi mnou a Jacem. Vztekle zasyčela a zmizela.
Narovnala jsem se do celkem pevného postoje, ale stejně mi to v ničem nepomohlo. V okamžiku jsem se sesunula k zemi. Edward pryč a teď i Alice! To jsem si já hloupá naivně myslela, že my dvě bychom spolu mohli vycházet i nadále.
Je tohle trest za to, že jsem se rozhodla opustit svět obyčejného smrtelníka a vyměnila ho za spolužití s mýtickými potvorami, které nadevše miluji?!
Nic už nikdy nebude v mé existenci normální...
Jacob svou zlost konečně rozdýchal a teď se začal věnovat mě. Konečně! Potřebuji aspoň jeho. Ho už nenechám odejít. Objala jsem ho silněji, než je pro přátele slušné. Mu to stejně nevadilo.
Renessme se usmívala. Proč? Na tom, co se tu právě odehrálo není nic k smíchu. Nebo snad ano?
Prahla jsem po vysvětlení více, než po lidské krvi. Pustila jsem Jacoba a poprosila ji o něj. Jemnými prstíky jedné ručky mi hladila tvář a druhou svírala okraj židle, aby neupadla. Jacob nechtěl být v ničem pozadu a tak si její druhou ruku přivlastnil.
Ukázala nám náš objímající obraz. Líbilo se jé to? Ano. Nessie ta malá uličnice nám nenápadně přistrčila naše hlavy blíže k sobě. Otočila jsem se na něj. V jeho očích byla znovu vidět ta jiskra vášně. Při jeho pohledu, kterým se mi vpíjel hluboko do očí, se ve mě něco pohnulo. Naštěstí jsem se rychle vzpamatovala a nenechala se tím pocitem svést.
Radši jsem se rychle zvedla z podlahy a došla za Charliem. Vypadal strašně. Bude si muset zvykat, jestli tu sním budeme žít i nadále.
"Promiň Charlie..." Objala jsem ho zezadu kolem krku a vzala mu jemně vidličku s nedojedeným soustem z ruky. Pochybuji, že po tomhle by ještě něco snědl.
"Whisky..."
Cože???
"Potřebuji Whisky..."
Okamžitě jsem mu jeho přání splnila. Moje rychlost je opravdu užitečná v běžné domáctnosti. Za chvíli už před ním stála sklenička dobře vychlazené Whisky, kterou si schovával pro slavnostní příležitosti.
"Bello, jestli budu muset být ještě někdy součástí nějakých nadpřirozených jevů, stane se ze mě asi alkoholik."
dopil sklenku a hned si nalíval další rundu. To by mi ještě scházelo. Charlie alkoholik!

/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/3/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 47, formatId: 23, category: 15, url: new String(window.location.href), cborder: '000000', cbackground: 'ffffff', ctitle: '666666', ctext: '646464', curl: '666666', simg: 0 }); //]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Anč1k°°° Anč1k°°° | Web | 3. července 2009 v 16:10 | Reagovat

Achojiky obíhám Sbééčka prosím hlásni pro mně tady všude..Plosím http://seventeen4ever.blog.cz/0907/soutez-o-nejvtipnejsi-vyraz-twilight-tvare
http://kristen0.blog.cz/0907/2-kolo-sonc#komentare
http://lilysekcullen.blog.cz/0906/soutez-o-nej-blog-1
Dikky moc.....hezký prázky

2 Anč1k°°° Anč1k°°° | Web | 7. července 2009 v 18:21 | Reagovat

Achojiky hele je spousta novinek...
takže za 1)Od zítra na mem blogu budou jen předpřipravené články protože jedu na pár dní ve Španělsku...Děně se objevý tak 4 new članky..ale nic víc takže se omlouám že nebudu obíhat..nemaž si mě plosím...a hlásni prosím pro mně(Více v mém horním boxu na blogu) Diky moc
a za 2)Udělala sem si druhý blog o ruzných stars a odtajnímho až přijedu to je 12.Července..tak se těš a snad se bude líbit..Pa pa ještě dneska tu budu ale zítra se už neoběvim(A jinak na blogu mám Téma tak se zapoj) PA

3 Alice Cullen* Alice Cullen* | Web | 9. července 2009 v 13:18 | Reagovat

To je super už se těším na pokračování... :-)

4 Anč1k°°° Anč1k°°° | Web | 11. července 2009 v 18:00 | Reagovat

Achojiky už sem zpět a mám malo prosbičku....:D:D....snad a hodně prosím hlásni tady pro mně něco je uplně nové a něco starší ale hlásny hlavně v tich new...Dikec

http://twilightcz.blog.cz/0907/sonb-1-kolo

http://alltwilight.blog.cz/0907/2-kolo-sontzts

http://kristen0.blog.cz/0907/2-kolo-sonc#komentare

a prosím ještě tady:

http://seventeen4ever.blog.cz/0907/soutez-o-nejvtipnejsi-vyraz-twilight-tvare

http://starstable12.blog.cz/0906/sonp-1-kolo

Dikec mocinky Lowuju tě...:d a co prázky??

Anč1k

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama