Navždy Štastni? - 6.Síla slz

4. června 2009 v 17:22 | ADUlajda
By : Iva.BenNy

Každým krokem jsem byla blíž k otci a dál od něj. Mého Edwarda... Sakra proč to tak bolelo?! Vždyt je lékařsky dokázáno samotným Carlislem, že mi zajisté žádné orgány nezůstaly. Natož pak nějaké láskou usoužené srdce!


Charlie na mě ted zase zíral, byla jsem nucena znovu, dnes už podruhé, zaklepat u jeho dveří. Pro nás oba opravdu velký nezvyk. Nepotřebovala jsem Edwardovi schopnosti na to, abych poznala, co se mu ted asi honí hlavou.
Mohlo by to být něco v tom smyslu jako:
Co tu zase dělá? Stalo se jí něco? Stalo se JIM něco?...
A další takové obavy.
Na nic z toho se mi ted opravdu nechtělo odpovídat. Ale stejně jsem mu musela aspon něco říct. Zasloužísi to. Tak honem na další vysvětlování. Jako by toho nebylo pro dnešek už dost. Promin tati.
"Tati? prosím mohl bys nás u sebe na nějaký čas nechat? Nebudeme dělat problémy."
podíval se na mě znovu tím zmateným výrazem.
"Co se stalo Bello?"
přesně jak jsem říkala, jeho myšlenky se dají odhadnout i bez Edwarda.
"Vše ti vysvětlím, ale mohl bys nás prosím pozvat dál? Stát tu mezi dveřmi všem na očích není zrovna příjemné."
zmatenost v jeho obličeji vystřídala jiná emoce zahanbenost, že ho to ještě nenapadlo. Znovu jsem Nessie po vkročení do domu posadila na sedačku. Vypadala, že každou chvíli začne pořádně natahovat.
" Tak spust, už to déle nevydržím!"
Ani se mu nedivím, kde mám ale začít? Stalo se to všechno tak neskutečně rychle.
" No Edward není zrovna nadšený, že jsem ti odhalila část naší pravdy. A ani nevím jak, ale vyhostil mě od něj ...Pryč. Nessie jsem mu tam přeci nemohla jen tak nechat! Tati nech nás tu prosím aspon na nějaký čas. Nebudeme ti tu překážet, slibuji, že nás tu ani nezpozoruješ."
To se dalo s mou nadlidskou rychlostí lehce splnit.
Jsem zoufalá, jestli nás tu nenechá budu nucená odejít. Schovala jsem si hlavu do dlaní a proklínala své slzy, které mi nechtěly už nikdy umožnit zažít tu úlevu spojenou snimi. Ale ony se už nikdy nevrátí!
Stejně jako já k Edwardovi...
Najednou jsem kolem sebe ucítila lidské, křehké paže. To byl jen Charlie a já hloupá si chtěla namluvit, že by to mohl být můj Edward. Jak naivní...
"Belss, holčičko, můžete tu zůstat, tak dlouho jak sama uznáš za vhodné. To ti zase slibuji já."
Jak toho mého lidského tátu zbožnuju! Nic mi nevyčítá, na nic se neptá a bez nejmenších výčitek nás tu s ledovým klidem nechá bydlet.
Renessme tu už déle nevydržela. Spustila huronský pláč. Slzy se jí smutně loudaly po tváři, odkapávaly na pohovku s tichým syčivým zvukem, který jsem mohla slyšet jen já. Záviděla jsem jí je. Tolik pomáhaly od bolesti. Pustila jsem Charlieho a sehla se k Nessie. Jemně jsem ji stírala z tváře ty slané potůčky.
Už všechno pochopila, na její věk si až příliš brzy dokázala vydedukovat závěr. Začla mi promítat obrázky Edwarda a zbytku JEHO rodiny.
Obejmula jsem ji pevněji, jako bych zní ten smutek mohla vymáčknout ven a vyvětrat jen pouhým otevřením okna. Pohled na ně mi vyvolával spoustu vzpomínek...Krásných vzpomínek. "Mě se taky stýská. Neboj se vše bude zase v naprostém pořádku, ted si stím už nelam hlavičku. Ted jsme na menších prázdninách u dědy Charlieho takže smutku je vstup zakázán."
Byla stále smutná, ale měla Charlieho ráda a nedokázala zastřít své nadšení. Pousmála se stejně jako Edward. Aspon jsem ho neztratila úplně. Jeho pokřivený úsměv semnou bude napořád.
Je mu tolik podobná!
Znovu jsem Charliemu poděkovala. On to sice bral jako samozřejmost, ale stejně jsem věděla, že mu to svým způsobem dělá dobře. Ted mi to teprve došlo. Vždyt tu nemáme vůbec žádné věci! Vše zůstalo u Cullenů.
Letěla jsem k telefonu a okamžitě vytočila známé číslo. Za okamžik přerušil vyzvánění poněkud otrávený hlas
" Halooo? Aoáh..."
Snad zase nespal vždyt už je poledne! To zase ponocoval? Zbytečné otázky. Rovnou k věci. "Jacu? Promin, že tě budím, ale je to důležité. na nic se neptej a přijed, co nejdříve k Charliemu." na druhém konci se znovu ozval ten otravný pípavý ton a mě už bylo jasné, že je na cestě sem. Nemýlila jsem se. Bylo to jen pár minut, co jsem zavěsila a už se u domovních dveří ozval naléhavě zvonek.
Otevřela jsem po dokončení táhlého zvuku a Jacob na mě začal okamžitě chrlit spoustu vyděšených otázek typu:
Co se stalo? Je ti něco? Stalo se něco s Nessie? - to po chvilce zavrhl, mávala na něj totiž zuřivě ze sedačky, pak pokračoval Proč jste tu?
Snažila jsem se v rychlosti odpovědět na všechny jeho dotazy s velkou stručností a snad i jasností.
" Řekli jsme společně s Nessie Charliemu trošku víc než by měl o nás obyčejný člověk vědět. A Edward semnou už potom nechce nic mít... Obvinil mě z toho, že jsem přivedla JEHO rodinu do smrtelného nebezpečí. Jeho rodinu! Chápeš to? Vždyt je to snad i moje rodina, kterou nadevše miluji a on si klidně řekne JEHO! A nakonec mi řekl at vypadnu..."
jeho slova bolí víc než by měla...
Povzdechla jsem si. Jacob to pochopil, že už jsem skončila. Začal mě objímat, musel se ale chudák asi ještě hodně ovládat. Já už jsem si na jeho pach zvykla a vůbec mi už nevadil.
"Bello třeba si to moc bereš. Vy se zase udobříte já vás znám."
Odfrkla jsem si. Pochybuji!
" Jacu! On mě jednoduše vyhodil z JEHO rodiny, domu a i srdce. Nesnáší mě!"
Já chci brečet! Slzýýý ke mě! Proč ksakru nepřichází?! Opustily mě i ony...
"Ale proto jsem ti nevolala. Potřebuji abys tu byl ted snámi, zatímco nám pojede Charlie ke Cullenům pro naše věci. Tebe tu chci hlavně hlavně proto, že si myslím, že oni budou chtít zpátky Renessme! Znáš Rose..."
Lehce zavrčel, stále si s Rose příliš nerozuměli, což se mi ted velice hodilo.
"Jsem plně k dispozici. Váš hlídací pes zaujme obranné pozice. Madam!"
pronesl tuhle větu s velkým nepokrytým sarkasmem v hlase a vrhl se za nessie na pohovku. Charlie pochopil, co se od něj očekává a vyrazil znovu ke Cullenům...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Máňa SB hanessie Máňa SB hanessie | Web | 4. června 2009 v 20:01 | Reagovat

páni pokračko to je super fakt

2 Nessy Nessy | Web | 4. června 2009 v 20:24 | Reagovat

super ja chcem daleeeeej :)
aj tak neverim ze by toho edward bol schopny

3 christina-cullen christina-cullen | Web | 4. června 2009 v 20:27 | Reagovat

uzasnyyyy... vazne uz se tesim na pokracovani xDxDxD

4 Iva.BenNy Iva.BenNy | E-mail | Web | 6. června 2009 v 9:47 | Reagovat

To abych začla psát nový díly xD

5 ADMIN-ADU ADMIN-ADU | Web | 6. června 2009 v 21:04 | Reagovat

skvelé . ja si tiež myslím,žeby toho Edward nebol schopný,ale páči sa mi to!

6 Alice Cullen* Alice Cullen* | Web | 6. června 2009 v 22:40 | Reagovat

Fakt moooooc hezký!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama