Navždy šťastni ? 1. Výprava

27. května 2009 v 17:39 | ADUlajda
By : Iva.BenNy

Tuhle povídku bude vyprávět jen Bella a měla by navazovat na 4.díl od pravé autorky Twilight. Doufám, že se vám zalíbí natolik, abych začla psát i další díly :)


Bella Cullen
"Mamííí...Tatííí!"
Oba jsme uslyšeli hlas naši 3 měsíční dcerky Renessme, která už těd vypadá jako pětiletá holčička. Usmála jsem se na Edwarda a vymanila se mu z jeho pevného obětí. Naposled si mě přitáhl k sobě a líbl na čelo. Než jsem se odtáhla, oba jsme zároven zašeptali ty dvě magická slůvka "Miluji tě...". V tu chvíli se znovu ozval nářek naší dcerky.
Ani ne za půl sekundy jsem byla u ní. Mé malé Nessie se po jejích krásných tvářičkách řinuly potůčky slz. Natáhla se ke mě a já ji okamžitě přitáhla blíž k mé hrudi. Pohupujíc se v mém náručí mi přitiskla její teplou ručku na obličej. Přehrála mi, co se jí zrovna tuhle noc honilo hlavou. Chuděrka moje malá, měla z našeho skoro střetu z Volturii noční můry. Začala jsem ji okamžitě uklidnovat:
"Nemáš se už vůbec čeho bát zlatíčko. Tihle se sem dlouho nevrátí a i kdyby my si je pěkně podáme.".
Uslyšela jsem Edwardův dušený smích. Postával si v klidu mezi dveřmi do pokoje. Když už věděl, že jsem ho odhalila, přikradl se za námi a obě nás pevně objal. Nessie mu také živě přehrála své sny a on ji jen potvrdil má slova:
" Maminka má pravdu nessie. Ona by je zase tak vystrašila svým silovým polem, že by jim ani nic jiného než útěk nezbývalo."
Já i Renessme jsme se neubránili smíchu. V mém případě to bylo hlavně z toho důvodu, že jsem si sebe jako superhrdinku dne nedokázala představit a u nessie zase proto, že se konečně uklidnila. Objala mne kolem krku a zašeptala :
"Mámi ty jsi prostě úžasná."
Edward jejím slovům jen přikyvoval. A já? Jako vždy aspon sklopila oči a políbila Nessie za tu chválu do vlasů. Položila jsem ji dolů, aby si mohla jít hrát. S Edwardem jsme se odebrali do naší společné šatny (spíš jedné zbytečné místnosti navíc). musela jsem se naší situaci usmát.
"Na co právě myslíš?"
No jistě Edward můj tajemný úsměv nenechal bez povšimnutí.
" Na to, že jsme jako pravá americká rodinka z těch rodinných seriálů."
A můj úsměv byl ještě větší. Edward mě ted taky poctil mě mým oblíbeným, pokřiveným úsměvem.
"To se vám snad nezamlová paní Cullenová?"
miluju, když mi tak říká.
"Jistě můj drahý manželi, jen mi to připadá vůči včerejšku trošku směšné."
prohlídla jsem si zkoumavě ty pytle se svátečními šaty a po pár sekundách jsem otevřela ten druhý od konce. Vydechla jsem úžasem -
"Alice..."
Tohle byly jedny z mála , které se mi opravdu zamlouvaly. Zrovna pro tuhle příležitost.
" Co zas provedla moje milovaná sestřička tentokrát?"
zeptala se moje drahá polovička. Na jeho otázku jsem jen pozvedla ty nádherné šaty a to já si s šaty opravdu příliš dobře nerozumím. Pozvedl nad mým výběrem pravé obočí.
"Pěkné. Nelíbí?"
- "Pěkné?..." znovu jsem se na ty šaty podívala
" jsou dokonalé! Na mě. Kupodivu." -
" Na tobě je přeci všechno dokonalé lásko." smál se a pohladil mě po tváři. Už jsem neztrácela čas, i když jsme ho ted měli nekonečně mnoho. Oblíkla jsem ten kus látky na sebe a přiběhla za nessie do pokojíčku. Hrála si zrovna s mým dárkem od Ara. Zlatý náhrdelník se jí proplétal mezi drobnými prstíky, v očkách ji přitom slabě zářilo od odrazu zlatého kovu. Přisedla jsem si kní. Okamžitě zvedla svou hlavičku plnou kudrnatých vlásků a usmívala se na mě, jak ústy tak mými lidskými kukadly. Položila mi ruku na tvář, ted mi ukazovala můj portrét v její mysli. Naznačovala, že jsem krásná. Jak jsem ráda, že se už neumím červenat, tak jako dřív.
" Děkuji"
zašeptala jsem na její poklonu. Za dnešní ráno už druhou.
" Ted pojd se mnou, uděláme z tebe ještě větší krásku, než už jsi "
Lehce zavýskla nadšením nad mým návrhem. vypravili jsme se tedy ke společné šatně, kde ještě pořád postával Edward a nad něčím přemýšlel, ale už na sobě neměl jen župan. ted z něj byl hotový elegán. Černé kalhoty a bílá, volná košile mu neskonale slušely. V ruce držel malé krémové šatičky s rozkošnými krajkami pro Nessie. ta znovu radostí zajíkla a rozběhla se přímo k němu. Společně jsme ji dostali do těch šatiček a pomalu se vydali na cestu ke Cullenům. K mé nové rodině...Konečně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Nessy Nessy | Web | 4. června 2009 v 19:53 | Reagovat

juuuj kraaasa hlavne sa mi velmi paci ako to pises aj ked si skor myslim ze bella by tie saty na seby nenavliekla xD

2 Alice Cullen* Alice Cullen* | Web | 6. června 2009 v 22:09 | Reagovat

Jj hezu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama